Özel Projeler

Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere net çözümler sunmaktadır. Farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan Ekipişi, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

1

Özel Yazılım Geliştirme

İhtiyaç duyduğunuz sisteme özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. İş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Uygulamanızın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi veya özel rapor gereksinimleri gibi bir çok talepleriniz olabilir. Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek performanslı ve özel bir arayüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir.

Ekipişi olarak;

Web Yazılım,
Mobil Uygulamar (iOs, Android, Windows Phone),
E-Learning (Online Eğitim Yönetimi),
B2C (Toptancıdan Perakendeciye ve Son Kullanıcıya),
Entegrasyon Çözümleri,
Desktop Uygulama Geliştirme
IoT Yazılım Geliştirme hizmetleri sunuyoruz.
2

Geliştirme Süreci

Yazılım projelerinizin iş süreçlerini profesyonel şekilde yönetiyoruz. Öncelikle proje analizi yapar, projenin ilk örnek çalışması hazırlanır ve süreç planlanır. Bu ön izlemeye dayalı olarak planlama yapılır, tasarım tamamlanır, yazılım kodlamasının ardından ara yüzü giydirilir, test edilir ve son olarak proje yayına açılır. Proje süreçlerinden de anlaşılacağı gibi web yazılım ciddi bir emek ister. Sizin için değerli olduğunu bildiğimiz fikrinizin olgunlaşıp hizmete girmesi aşamalarını dikkatlice takip ederiz.

Analiz

Özel istek ve hedeflerinizi dinler, tespitlerde bulunuruz. Detaylı bir analiz çalışması yapar, en uygun iş planını oluştururuz.

Geliştirme

Görsel tasarımlar hazırlanır. Yazılım çalışmaları yapılır. Güvenlik testleri yapılır.

Uygulama

Sistem kullanım eğitimi verilir. Test sürecine alınır. Son güncellemeler yapılır ve yayına alınır.
3

Yeteneklerimizden Bazıları

.NET Framework
.NET Core
Visual Studio
Microsoft SQL Server
Microsoft Azure
Laravel Framework
mySQL
Android
iOS
Windows Phone
Html5, Javascript, Css
jQuery
Bootstrap
Arduino
Big Blue Button
Adobe Connect