Web siteleri hedef kitlenizin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını, ürün veya hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde incelemelerini ve bu bağlamda size en kısa ve kolay şekilde ulaşmalarını, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili gelişme ve yenilikleri hızlı ve kolay bir şekilde duyurmanızı sağlamaktadır.

İnternet üzerinde yer alan firmanız her gün her saat sektörünüz ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerinize açık olacaktır.

Profesyonelce tasarlanarak dizayn edilen, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda tamamen sade ve estetik, akıcı, kurumunuzun renkleri ve vizyonu ile uyumlu, sizi zenginleştici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal site tasarımı çalışması, ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Profesyonelce tasarlanmamış, üzerinde emek harcanmadan, web tasarım ve estetik anlamında hiç bir zenginliği bulunmayan, sizi veya kurumunuzu yansıtmayan bir kurumsal web sitesi kurmak, aksine sizi internet ortamında ziyaretçileriniz ve hedef kitlenizin gözünde amatör ve kötü bir izlem yaratarak prestij ve müşteri kaybına yol açacaktır.

Web sitesi tasarımı firmanızın kurumsal kimliğinizle örtüşmelidir. İnternet sitenizi oluştururken kurumsal kimliğinizle tamamen örtüşen, sizi en iyi şekilde temsil eden tasarımlar oluşturmak sizin ne kadar profesyonel bir firma olduğunuzu gösterir.

Strateji
Planlama
Yayına Geçiş
Çalışmalarımız

Web Tasarım Aşamaları;

  • Hedef müşterinin araştırılması,
  • İhtiyaç analizi, verilerin analizi ve çözüm önerileri geliştirilmesi,
  • Proje iş planı sunumu,
  • Teklif ve teklif onayı,
  • Genel konsept tasarımı,
  • Kod yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması,
  • Veri girişi,
  • Testler,
  • Yayına Geçiş.

Bu çalışmanın bitmesiweb tasarım projesinin önemli olan birinci adımıdır. Bu aşamalar bittiken sonra web sitenizin sürekli güncellenmesi, sektörünüz ve firmanız ile ilgili yeniliklerin siteniz üzerinden yayınlanması sitenizin izlenme sayılarını artıracak buda size yeni müşteriler kazanmak için fırsat oluşturacaktır.

Diğer aşama ise günümüzde etkisi çok büyük olan Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarının yapılmasıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları ve Google Adwords, Facebook Ads vs. ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz.


Kurumsal Web Site Özellikleri

Full Dinamik Site

Hazırlanan Web Sayfasında Tüm içerikler dinamik olup, site yönetim panelinden tarafınızca sorunsuz şekilde istenildiğinde değiştirilebilir, silinebilir, güncellenebilir,

Site Renk Akış Şeması

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak renk kodlamaları yapılarak, sitenin tüm bölümlerinde içerik bağlantı geçişlerinde ve başlıklarında renk uyumu sağlanır.

Dinamik Seo Yönetimi

Sitenizin temel SEO ayarlarının yapıldığı Site Yönetiminden girişi sağlanan Modülümüzdür. Ayrıca sitede her dil bölümü için ayrıca seo çalışması yapılabilmektedir.

Gelişmiş İçerik Sayfası Yönetimi

Sınırsız Alt Sayfa ve Grupları oluşturabilir. Her Alt Sayfaya Özel foto galeri,Video galeri ve Değişik tiplerde dökuman ekleme, Dil modülllerine özel tanımlamalar yapabilirsiniz

Gelişmiş Galeri Yönetimi

Sitenizde Sınırsız şekilde Galeriler oluşturabilir sunum sayfaları hazırlayabilirsiniz.

Duyuru Yönetimi

Sitenizde yer almasını istediğiniz duyuruların eklendiği modüldür. Var olan duyuruları güncelleyebilir, silebilir veya yeni duyuru ekleyebilirsiniz.

Slider Yönetimi

Katmanlı Slider Yönetimi ile sitenize canlılık, hareketllik katabilirsiniz bu sayede ziyaretçilerinizin dikkatini çekerek,web sitenizin imajına katkıda bulunabilirsiniz.

Gelişmiş Video Galeri Yönetimi

Sitenizde sınırsız şekilde Video Galeriler oluşturup, kendi videolarınızı yükleyebilir yada Youtube gibi video sitelerinden videolarınızı kolayca sitenize entegre edebilirisniz.


Kurumsal Web Siteleri İçin Sağladığımız Ek Hizmetler

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Logo Tasarımı

Çoklu Dil Desteği

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

İçerik Desteği

Site Güncelleme Hizmeti

Toplu Mail Gönderme Hizmeti

Toplu Sms Gönderme Hizmeti

Dijital Katalog

Hosting ve Alan Adı Tescili