Kurumsal Web Sitesi Çözümleri

İnternet üzerinde yer alan firmanız her gün her saat sektörünüz ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerinize açık olacaktır.

Kurumsal Web Sitesi

Web siteleri hedef kitlenizin firmanız hakkında bilgi sahibi olmalarını, ürün veya hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde incelemelerini ve bu bağlamda size en kısa ve kolay şekilde ulaşmalarını, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili gelişme ve yenilikleri hızlı ve kolay bir şekilde duyurmanızı sağlamaktadır.

Profesyonelce tasarlanarak dizayn edilen, görsel, metinsel ve grafiksel anlamda tamamen sade ve estetik, akıcı, kurumunuzun renkleri ve vizyonu ile uyumlu, sizi zenginleştici bir şekilde yansıtan ve temsil eden bir kurumsal site tasarımı çalışması, ziyaretçilerinizin gözünde sizi kurumsal ve profesyonel bir firma olarak göstererek, ürün veya hizmetinizin ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Profesyonelce tasarlanmamış, üzerinde emek harcanmadan, web tasarım ve estetik anlamında hiç bir zenginliği bulunmayan, sizi veya kurumunuzu yansıtmayan bir kurumsal web sitesi kurmak, aksine sizi internet ortamında ziyaretçileriniz ve hedef kitlenizin gözünde amatör ve kötü bir izlem yaratarak prestij ve müşteri kaybına yol açacaktır.

Web sitesi tasarımı firmanızın kurumsal kimliğinizle örtüşmelidir. İnternet sitenizi oluştururken kurumsal kimliğinizle tamamen örtüşen, sizi en iyi şekilde temsil eden tasarımlar oluşturmak sizin ne kadar profesyonel bir firma olduğunuzu gösterir.

Web Tasarım Aşamaları;

Hedef müşterinin araştırılması,
İhtiyaç analizi, verilerin analizi ve çözüm önerileri geliştirilmesi,
Proje iş planı sunumu,
Teklif ve teklif onayı,
Genel konsept tasarımı,
Kod yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması,
Veri girişi ve Testler
Yayına Geçiş.

Bu çalışmanın bitmesi, web tasarım projesinin önemli olan birinci adımıdır. Bu aşamalar bittiken sonra web sitenizin sürekli güncellenmesi, sektörünüz ve firmanız ile ilgili yeniliklerin siteniz üzerinden yayınlanması sitenizin izlenme sayılarını artıracak buda size yeni müşteriler kazanmak için fırsat oluşturacaktır.

Diğer aşama ise günümüzde etkisi çok büyük olan Arama Motoru Optimizasyonu çalışmalarının yapılmasıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları ve Google Adwords, Facebook Ads vs. ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Web Site Özellikleri

Full Dinamik Site
Hazırlanan Web Sayfasında Tüm içerikler dinamik olup, site yönetim panelinden tarafınızca sorunsuz şekilde istenildiğinde değiştirilebilir, silinebilir, güncellenebilir,
Gelişmiş Galeri Yönetimi
Sitenizde Sınırsız şekilde Galeriler oluşturabilir sunum sayfaları hazırlayabilirsiniz.
Site Renk Akış Şeması
Kurumsal kimliğinizi yansıtacak renk kodlamaları yapılarak, sitenin tüm bölümlerinde içerik bağlantı geçişlerinde ve başlıklarında renk uyumu sağlanır.
Duyuru Yönetimi
Sitenizde yer almasını istediğiniz duyuruların eklendiği modüldür. Var olan duyuruları güncelleyebilir, silebilir veya yeni duyuru ekleyebilirsiniz.
Dinamik Seo Yönetimi
Sitenizin temel SEO ayarlarının yapıldığı Site Yönetiminden girişi sağlanan Modülümüzdür. Ayrıca sitede her dil bölümü için ayrıca seo çalışması yapılabilmektedir.
Slider Yönetimi
Katmanlı Slider Yönetimi ile sitenize canlılık, hareketllik katabilirsiniz bu sayede ziyaretçilerinizin dikkatini çekerek,web sitenizin imajına katkıda bulunabilirsiniz.
Gelişmiş İçerik Sayfası Yönetimi
Sınırsız Alt Sayfa ve Grupları oluşturabilir. Her Alt Sayfaya Özel foto galeri,Video galeri ve Değişik tiplerde dökuman ekleme, Dil modülllerine özel tanımlamalar yapabilirsiniz
Gelişmiş Video Galeri Yönetimi
Sitenizde sınırsız şekilde Video Galeriler oluşturup, kendi videolarınızı yükleyebilir yada Youtube gibi video sitelerinden videolarınızı kolayca sitenize entegre edebilirsiniz.
Ürün Yönetimi
Ürünlerinizin tanımıtımı için gelişmiş ürün yönetim sistemi. Sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Siteleri İçin Sağladığımız Ek Hizmetler

Kurumsal Kimlik Tasarımı
Logo Tasarımı
Çoklu Dil Desteği
Profesyonel Fotoğraf Çekimi
İçerik Desteği
Site Güncelleme Hizmeti
Toplu Mail Gönderme Hizmeti
Toplu Sms Gönderme Hizmeti
Dijital Katalog
Reklam Hizmetleri
Hosting ve Alan Adı Tescili
Haritalara Kayıt