Hakkımızda

2013 yılında kurulan Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, gelişme anlayışını benimsemiş, nitelikli çalışanları, bilişim teknolojileri alanında artan bilgi ve deneyimleri ile sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışı ile, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren orta ve büyük segmentteki kurumlara bilişim alanında hizmet vermektedir.

Biz Kimiz

Ürün ve hizmetlerini sunarken, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve en yenilikçi çözümlere odaklanan Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, teknolojik gelişmeleri sadece takip eden değil; gelişime açık, yenilikçi ve geniş vizyonuyla, müşterilerine katma değerli çözümler sunan bir kurumdur. Müşterilerinin kârlılığını ve verimliliğini arttıracak teknoloji ve uygulamaları, ölçeklenebilir bir yapıda yine müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunan Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, sağlam alt yapısı ve uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen proje bazlı lider iş ortağı olmak.

Misyonumuz

Özel yazılım çözümleri üretmek,
Üretirken müşteri memnuniyetinin ötesini, müşteri heyecanını ve bağlılığını gözetmek,
Kazan-kazan denklemine ulaşmaksızın üretim sürecini noktalamamak,
Nitelikli, rekabetçi ve fark yaratan çözümler ortaya koymak.

Kalite Politikamız

Üretimimizin genel kapsamı; teknolojiden ve yüksek kaliteden ödün vermeden, maliyetlerin düşük seviyelerde tutulması, tüketicilerimizin üretimle ilgili bilinçlendirilmeleri, teknik ihtiyaçları konusunda yönlendirilmeleri, eğitimleri ve ödünsüz kalite politikamızdır. Bu hedefimize ulaşırken, çevre ve insan sağlığı ile ilgili sanayileşmiş uygar toplumlarda alınması zorunlu her türlü önlemin alınması, ihmal etmeyeceğimiz çalışma prensibimizdir.

Kalite hedefleri aşağıda verildiği gibidir;

Satışını yaptığımız tüm ürünlerimizin verilen teminlerinin % 98 oranında gerçekleşmesini sağlamak,
Müşteri şikayetlerini % 10 oranında azaltmak,
Üretim kapasitemizin bir önceki yıla göre % 15 oranında artmasını sağlamak,
Geri dönen ürünlerin oranını % 2’nin altında tutmak,
Yapılması düşünülen tüm tasarım faaliyetlerini en geç 15 gün içinde sonuçlandırmak.